PodkarpackiCech

Forum gildii |PC|

Ogłoszenie

Hasło wpisujcie inne niż w grze ,nie chcę żadnych podejrzeń o oszukiwanie bądz kradzieże.

#1 2010-06-27 16:59:58

Rosse

Właścicel Cechu

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 27
Punktów :   

Członkowie dynastii Rosse, kalendarz nieobecności

28 Czerwca do 2 Lipca
wpis pierwszy:
Gabriel Rosse, znikam jutro gdzieś przed obiadem, wracam w piątek wieczorem, więc pojawię się raczej w sobotę, swój urząd Rycerza postaram się przekazać Arystokracie Michu z dynastii Kakapo, w dzisiejszej turze wieczornej.

Offline

 

#2 2010-07-02 15:29:41

Rosse

Właścicel Cechu

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 27
Punktów :   

Re: Członkowie dynastii Rosse, kalendarz nieobecności

2 Lipca
Koniec wpisu pierwszego:
Powróciłem z mojej podróży poza region podkarpacia, o ile wizyta u mojej rodziny żyjącej od dawna w lesie nieopodal wsi Olsztyna, miana "Gągławki", była nader przyjemna, o tyle można powiedzieć że aż za nadto. Obfite posiłki spowodowały iż wracam z rozbolałym brzuchem, pan nad nami pewnie planował zemścić się za obżarstwo, lecz jako tako wciąż cierpię na niedowagę. Choć czemu to przejmuję się panem, gdy sam prowadzę jego kościół, aby pod nim fałszować dokumenty, a w tylnych jego komnatach sporządzać nielegalne eliksiry?
Po powrocie czekał mnie nie mały zaszczyt, zostałem Hrabią

Offline

 
Hasło wpisujcie inne niż w grze ,nie chcę żadnych podejrzeń o oszukiwanie bądz kradzieże.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kuxklan.pun.pl www.newcoolserver.pun.pl www.thugmusic.pun.pl www.obozowa38bc.pun.pl www.maly-kacik.pun.pl